Vishay Dale RWR81N3520DRS73
RWR81N3520DRS73
Part No.:
RWR81N3520DRS73
Datasheet:
RWR81N3520DRS73.pdf
Description:
RES 352 OHM 1W 0.5% WW AXIAL