Vishay Dale RWR81N35R7FSBSL
RWR81N35R7FSBSL
Part No.:
RWR81N35R7FSBSL
Datasheet:
RWR81N35R7FSBSL.pdf
Description:
RES 35.7 OHM 1W 1% WW AXIAL