Vishay Dale RWR81N3650FSBSL
RWR81N3650FSBSL
Part No.:
RWR81N3650FSBSL
Datasheet:
RWR81N3650FSBSL.pdf
Description:
RES 365 OHM 1W 1% WW AXIAL