Vishay Dale RWR81N3700FSRSL
RWR81N3700FSRSL
Part No.:
RWR81N3700FSRSL
Datasheet:
RWR81N3700FSRSL.pdf
Description:
RES 370 OHM 1W 1% WW AXIAL