Vishay Dale RWR81N39R2FSRSL
RWR81N39R2FSRSL
Part No.:
RWR81N39R2FSRSL
Datasheet:
RWR81N39R2FSRSL.pdf
Description:
RES 39.2 OHM 1W 1% WW AXIAL