Vishay Dale RWR81N3R09FSBSL
RWR81N3R09FSBSL
Part No.:
RWR81N3R09FSBSL
Datasheet:
RWR81N3R09FSBSL.pdf
Description:
RES 3.09 OHM 1W 1% WW AXIAL