Vishay Dale RWR81N3R16FSRSL
RWR81N3R16FSRSL
Part No.:
RWR81N3R16FSRSL
Datasheet:
RWR81N3R16FSRSL.pdf
Description:
RES 3.16 OHM 1W 1% WW AXIAL