Vishay Dale RWR81N3R24FSBSL
RWR81N3R24FSBSL
Part No.:
RWR81N3R24FSBSL
Datasheet:
RWR81N3R24FSBSL.pdf
Description:
RES 3.24 OHM 1W 1% WW AXIAL