Vishay Dale RWR81N3R92FSRSL
RWR81N3R92FSRSL
Part No.:
RWR81N3R92FSRSL
Datasheet:
RWR81N3R92FSRSL.pdf
Description:
RES 3.92 OHM 1W 1% WW AXIAL