Vishay Dale RWR81N4220FSBSL
RWR81N4220FSBSL
Part No.:
RWR81N4220FSBSL
Datasheet:
RWR81N4220FSBSL.pdf
Description:
RES 422 OHM 1W 1% WW AXIAL