Vishay Dale RWR81N46R4FSBSL
RWR81N46R4FSBSL
Part No.:
RWR81N46R4FSBSL
Datasheet:
RWR81N46R4FSBSL.pdf
Description:
RES 46.4 OHM 1W 1% WW AXIAL