Vishay Dale RWR81N46R4FSRSL
RWR81N46R4FSRSL
Part No.:
RWR81N46R4FSRSL
Datasheet:
RWR81N46R4FSRSL.pdf
Description:
RES 46.4 OHM 1W 1% WW AXIAL