Vishay Dale RWR81N4700FSBSL
RWR81N4700FSBSL
Part No.:
RWR81N4700FSBSL
Datasheet:
RWR81N4700FSBSL.pdf
Description:
RES 470 OHM 1W 1% WW AXIAL