Vishay Dale RWR81N4870FSRSL
RWR81N4870FSRSL
Part No.:
RWR81N4870FSRSL
Datasheet:
RWR81N4870FSRSL.pdf
Description:
RES 487 OHM 1W 1% WW AXIAL