Vishay Dale RWR81N4R12FSRSL
RWR81N4R12FSRSL
Part No.:
RWR81N4R12FSRSL
Datasheet:
RWR81N4R12FSRSL.pdf
Description:
RES 4.12 OHM 1W 1% WW AXIAL