Vishay Dale RWR81N4R22FSBSL
RWR81N4R22FSBSL
Part No.:
RWR81N4R22FSBSL
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Through Hole Resistors
Package:
Axial
Datasheet:
RWR81N4R22FSBSL.pdf
Description:
RES 4.22 OHM 1W 1% WW AXIAL