Vishay Dale RWR81N4R42FSBSL
RWR81N4R42FSBSL
Part No.:
RWR81N4R42FSBSL
Datasheet:
RWR81N4R42FSBSL.pdf
Description:
RES 4.42 OHM 1W 1% WW AXIAL