Vishay Dale RWR81N4R42FSRSL
RWR81N4R42FSRSL
Part No.:
RWR81N4R42FSRSL
Datasheet:
RWR81N4R42FSRSL.pdf
Description:
RES 4.42 OHM 1W 1% WW AXIAL