Vishay Dale RWR81N4R53FSRSL
RWR81N4R53FSRSL
Part No.:
RWR81N4R53FSRSL
Datasheet:
RWR81N4R53FSRSL.pdf
Description:
RES 4.53 OHM 1W 1% WW AXIAL