Vishay Dale RWR81N4R70FSBSL
RWR81N4R70FSBSL
Part No.:
RWR81N4R70FSBSL
Datasheet:
RWR81N4R70FSBSL.pdf
Description:
RES 4.7 OHM 1W 1% WW AXIAL