Vishay Dale RWR81N4R70FSRSL
RWR81N4R70FSRSL
Part No.:
RWR81N4R70FSRSL
Datasheet:
RWR81N4R70FSRSL.pdf
Description:
RES 4.7 OHM 1W 1% WW AXIAL