Vishay Dale RWR81N4R99FSBSL
RWR81N4R99FSBSL
Part No.:
RWR81N4R99FSBSL
Datasheet:
RWR81N4R99FSBSL.pdf
Description:
RES 4.99 OHM 1W 1% WW AXIAL