Vishay Dale RWR81N53R6FSBSL
RWR81N53R6FSBSL
Part No.:
RWR81N53R6FSBSL
Datasheet:
RWR81N53R6FSBSL.pdf
Description:
RES 53.6 OHM 1W 1% WW AXIAL