Vishay Dale RWR81N53R6FSRSL
RWR81N53R6FSRSL
Part No.:
RWR81N53R6FSRSL
Datasheet:
RWR81N53R6FSRSL.pdf
Description:
RES 53.6 OHM 1W 1% WW AXIAL