Vishay Dale RWR81N57R5FSBSL
RWR81N57R5FSBSL
Part No.:
RWR81N57R5FSBSL
Datasheet:
RWR81N57R5FSBSL.pdf
Description:
RES 57.5 OHM 1W 1% WW AXIAL