Vishay Dale RWR81N5R00FSBSL
RWR81N5R00FSBSL
Part No.:
RWR81N5R00FSBSL
Datasheet:
RWR81N5R00FSBSL.pdf
Description:
RES 5 OHM 1W 1% WW AXIAL