Vishay Dale RWR81N5R11FSRSL
RWR81N5R11FSRSL
Part No.:
RWR81N5R11FSRSL
Datasheet:
RWR81N5R11FSRSL.pdf
Description:
RES 5.11 OHM 1W 1% WW AXIAL