Vishay Dale RWR81N61R9FSBSL
RWR81N61R9FSBSL
Part No.:
RWR81N61R9FSBSL
Datasheet:
RWR81N61R9FSBSL.pdf
Description:
RES 61.9 OHM 1W 1% WW AXIAL