Vishay Dale RWR81N6R19FSBSL
RWR81N6R19FSBSL
Part No.:
RWR81N6R19FSBSL
Datasheet:
RWR81N6R19FSBSL.pdf
Description:
RES 6.19 OHM 1W 1% WW AXIAL