Vishay Dale RWR81N6R65FSBSL
RWR81N6R65FSBSL
Part No.:
RWR81N6R65FSBSL
Datasheet:
RWR81N6R65FSBSL.pdf
Description:
RES 6.65 OHM 1W 1% WW AXIAL