Vishay Dale RWR81N6R90FSRSL
RWR81N6R90FSRSL
Part No.:
RWR81N6R90FSRSL
Datasheet:
RWR81N6R90FSRSL.pdf
Description:
RES 6.9 OHM 1W 1% WW AXIAL