Vishay Dale RWR81N78R7FSBSL
RWR81N78R7FSBSL
Part No.:
RWR81N78R7FSBSL
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Through Hole Resistors
Package:
Axial
Datasheet:
RWR81N78R7FSBSL.pdf
Description:
RES 78.7 OHM 1W 1% WW AXIAL