Vishay Dale RWR81N7R50FSBSL
RWR81N7R50FSBSL
Part No.:
RWR81N7R50FSBSL
Datasheet:
RWR81N7R50FSBSL.pdf
Description:
RES 7.5 OHM 1W 1% WW AXIAL