Vishay Dale RWR81N7R50FSRSL
RWR81N7R50FSRSL
Part No.:
RWR81N7R50FSRSL
Datasheet:
RWR81N7R50FSRSL.pdf
Description:
RES 7.5 OHM 1W 1% WW AXIAL