Vishay Dale RWR81N7R87FSRSL
RWR81N7R87FSRSL
Part No.:
RWR81N7R87FSRSL
Datasheet:
RWR81N7R87FSRSL.pdf
Description:
RES 7.87 OHM 1W 1% WW AXIAL