Vishay Dale RWR81N8R66FSRSL
RWR81N8R66FSRSL
Part No.:
RWR81N8R66FSRSL
Datasheet:
RWR81N8R66FSRSL.pdf
Description:
RES 8.66 OHM 1W 1% WW AXIAL