Vishay Dale RWR81N8R87FSRSL
RWR81N8R87FSRSL
Part No.:
RWR81N8R87FSRSL
Datasheet:
RWR81N8R87FSRSL.pdf
Description:
RES 8.87 OHM 1W 1% WW AXIAL