Vishay Dale RWR81N90R9FSRSL
RWR81N90R9FSRSL
Part No.:
RWR81N90R9FSRSL
Datasheet:
RWR81N90R9FSRSL.pdf
Description:
RES 90.9 OHM 1W 1% WW AXIAL