Vishay Dale RWR81N9R31FSRSL
RWR81N9R31FSRSL
Part No.:
RWR81N9R31FSRSL
Datasheet:
RWR81N9R31FSRSL.pdf
Description:
RES 9.31 OHM 1W 1% WW AXIAL