Vishay Dale RWR81N9R53FSBSL
RWR81N9R53FSBSL
Part No.:
RWR81N9R53FSBSL
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Through Hole Resistors
Package:
Axial
Datasheet:
RWR81N9R53FSBSL.pdf
Description:
RES 9.53 OHM 1W 1% WW AXIAL