Vishay Dale RWR81N9R76FSBSL
RWR81N9R76FSBSL
Part No.:
RWR81N9R76FSBSL
Datasheet:
RWR81N9R76FSBSL.pdf
Description:
RES 9.76 OHM 1W 1% WW AXIAL