Vishay Dale RWR81NR124FRB12
RWR81NR124FRB12
Part No.:
RWR81NR124FRB12
Datasheet:
RWR81NR124FRB12.pdf
Description:
RES 0.124 OHM 1W 1% WW AXIAL