Vishay Dale RWR81NR150FRB12
RWR81NR150FRB12
Part No.:
RWR81NR150FRB12
Datasheet:
RWR81NR150FRB12.pdf
Description:
RES 0.15 OHM 1W 1% WW AXIAL