Vishay Dale RWR81NR249FRB12
RWR81NR249FRB12
Part No.:
RWR81NR249FRB12
Datasheet:
RWR81NR249FRB12.pdf
Description:
RES 0.249 OHM 1W 1% WW AXIAL