Vishay Dale RWR81NR301FMBSL
RWR81NR301FMBSL
Part No.:
RWR81NR301FMBSL
Datasheet:
RWR81NR301FMBSL.pdf
Description:
RES 0.301 OHM 1W 1% WW AXIAL