Vishay Dale RWR81NR301FRB12
RWR81NR301FRB12
Part No.:
RWR81NR301FRB12
Datasheet:
RWR81NR301FRB12.pdf
Description:
RES 0.301 OHM 1W 1% WW AXIAL