Vishay Dale RWR81NR316FRB12
RWR81NR316FRB12
Part No.:
RWR81NR316FRB12
Datasheet:
RWR81NR316FRB12.pdf
Description:
RES 0.316 OHM 1W 1% WW AXIAL