Vishay Dale RWR81NR348FRRSL
RWR81NR348FRRSL
Part No.:
RWR81NR348FRRSL
Datasheet:
RWR81NR348FRRSL.pdf
Description:
RES 0.348 OHM 1W 1% WW AXIAL