Vishay Dale RWR81NR392FRB12
RWR81NR392FRB12
Part No.:
RWR81NR392FRB12
Datasheet:
RWR81NR392FRB12.pdf
Description:
RES 0.392 OHM 1W 1% WW AXIAL