Vishay Dale RWR81NR475FRB12
RWR81NR475FRB12
Part No.:
RWR81NR475FRB12
Datasheet:
RWR81NR475FRB12.pdf
Description:
RES 0.475 OHM 1W 1% WW AXIAL